"Війні немає забуття"

2015-03-12

/Files/images/DSC03026.JPG Під час презентації

Історія будь-чого пишеться на основі спогадів, свідчень, різних документів та архівних матеріалів. Вже впродовж багатьох років бібліотеки району і області працювали над збором , опрацюванням та збереженням цінної інформації про війну 1941- 45 років. І от в минулому році Хмельницька обласна бібліотека для дітей ініціювала початок проекту по створенню обласної рукописної книги «Війні немає забуття». До цього проекту активно долучився і наш район. Матеріалів було надіслано багато, але за умовами – відібрано лише п’ять, які представляють наш район у цій книзі. В рамках проекту була створена обласна рукописна книга пам’яті, авторами якої стали читачі бібліотек з усіх районів Хмельниччини. Сьогодні презентувалась книга у стінах нашої бібліотеки. Автори дописів зачитували цікавий матеріал, котрий без емоцій слухати було неможливо.Учасниками заходу були читачі бібліотеки - учні шкіл міста та району. Своїми дитячими спогадами про ті далекі роки поділилась дитина війни - Нагорна Ольга Григорівна.

Пам'ять - велика сила і рушій до мислення.А молоде покоління потрібно учити думати.